Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Najlepsze psy do mieszkania w 2024

Najlepsze psy do mieszkania w 2024. Szukasz najlepszych psów do mieszkania ? Chciałbyś mieć psa, ale martwisz się, że nie będziesz miał ogródka, w którym psiak mógłby wędrować? Dziś proponujemy Wam pomysły na najlepsze psy do mieszkania .

Psy są niesamowitymi zwierzakami. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem zwierząt, czy nie, widzisz, że psy są niesamowicie lojalne i przynoszą nam radość każdego dnia.

Psy to nasi najlepsi przyjaciele i kochamy je do granic możliwości. Ale wybierając psa, musisz upewnić się, że Twój styl życia pasuje do Twojego nowego i cenionego towarzysza.

Kluczem do wyboru odpowiedniego psa jest wiedza o tym, jakie środowisko posiadasz, jakiego typu osobowości chcesz i czy masz czas i energię, aby poświęcić się na szkolenie.

Najważniejszą rzeczą, jaką właściciel psa może wziąć pod uwagę, jest ilość miejsca, jaką ma w swoim mieszkaniu.

Oczywiście, jeśli mieszkasz w kawalerce, szukasz psa, który będzie współistniał na małej przestrzeni, w przeciwieństwie do mieszkania na ranczo lub w domu, gdzie jest dużo miejsca dla psa i właściciela.

Druga sprawa to rozmiar. W końcu twój pies będzie z tobą przez wiele lat; Kiedy już zdecydujesz, który to pies, zadaj sobie pytanie, czy masz wystarczająco dużo miejsca i pieniędzy, aby go kupić.

Mieszkanie w mieszkaniu oznacza, że ​​przestrzeń jest ograniczona. Jeśli masz dużego labradora z dużą ilością energii, może to stworzyć problem.

To powiedziawszy, jeśli szukasz psa i mieszkasz w mieszkaniu, jest wiele ras do wyboru. W tym artykule przedstawię niektóre z najlepszych psów do mieszkania .

Czy psy są szczęśliwe w mieszkaniach? – Najlepsze psy do mieszkania w 2024

Przed podjęciem decyzji o wyborze nowego zwierzaka należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy. W zależności od wielkości domu i stylu życia łatwiej jest opiekować się kotem, rybą lub ptakiem niż psem.

Jeśli myślisz o psie, ale mieszkasz w mieszkaniu, kilka ras może się dobrze przystosować. Należy pamiętać, że psy potrzebują miejsca do biegania i zabawy, zwłaszcza jeśli nie będzie Cię przez dłuższy czas w ciągu dnia.

Wielkość Twojego domu może decydować o tym, czy pies będzie zadowolony w mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w małym mieszkaniu, najlepiej znaleźć mniejszą rasę. Należy jednak pamiętać, że psy takie jak teriery mają dużą energię i wymagają częstych ćwiczeń. Rasy zabawkowe, takie jak chihuahua i yorki, często dobrze nadają się do mieszkań, ponieważ nie wymagają dużej aktywności fizycznej.

Ćwiczenia są niezbędne dla zdrowia każdego psa; rozsądnie jest wyprowadzać psa przynajmniej dwa razy dziennie, aby rozprostować nogi i załatwić sobie sprawę. Jeśli Twój harmonogram nie pozwala na to, możesz rozważyć inny rodzaj zwierzaka, takiego jak kot lub ptak.

Prosta odpowiedź brzmi tak, psy mogą być szczęśliwe w mieszkaniach.

Czy bokserki są dobrymi psami do mieszkań? Najlepsze psy do mieszkania

Bokser to dobry pies do życia w mieszkaniu. Potrzebują dużo ćwiczeń, ponieważ są rasą o wysokiej energii, ale potrzebują również dużo odpoczynku, aby się zregenerować. Bokser jest energicznym psem i potrzebuje ujścia dla swojej energii.

Bokserki mogą być świetnymi psami do mieszkania, ponieważ dobrze dostosowują się do otoczenia. Wymagają regularnych ćwiczeń i uwagi, ale jeśli im to zapewnisz, największym problemem będzie to, że uwielbiają się przytulać.

Bokser radzi sobie całkiem nieźle w mieszkaniach, ale potrzebuje dużo ćwiczeń, aby zachować zdrowie i szczęście. Bokserki są również bardzo towarzyskimi psami i lubią spędzać czas ze swoimi ludźmi. Mieszkańcy mieszkań powinni mieć świadomość, że rasa ta lubi szczekać i może nie być odpowiednia dla tych, którzy mieszkają w mieszkaniu z ograniczeniami hałasu.

Czy bokserki są dobrymi psami do mieszkań?

Odpowiedź brzmi tak! Bokserki to świetne psy do mieszkania. Dobrze dostosowują się do otoczenia, więc jeśli masz małą przestrzeń lub mieszkasz w miejscu, w którym nie ma zbyt wiele miejsca do wędrowania na zewnątrz, Twój bokser nadal będzie szczęśliwy i zdrowy!

10 najlepszych psów do mieszkania

1. Bichon Frise

Bichon Frise najlepsze psy do mieszkania

Prawdziwy Bichon Frisé uwiedzie Cię hipoalergicznym futerkiem i całkowicie czarującym temperamentem. Szybko się uczy i kocha prawie wszystkich.

Bichon Frise jest wspaniały dla rodzin z dziećmi. Rasa ta jest niezwykle inteligentna i niesamowicie zabawna, a psy na ogół uwielbiają mieć psiego towarzysza.

Ze względu na niewielkie rozmiary rasa ta nie zajmuje dużo miejsca i nie waży zbyt wiele. Tylko pamiętaj, aby regularnie szczotkować ich sierść twardą szczotką z włosia.

Ich pewność siebie i rozmiar sprawiają, że są idealnymi psami na kolanach. Bichons dobrze trenują i uwielbiają bawić się dla swoich bliskich. Wreszcie jest beztroska osobowość Bichona, która przyciąga uśmiechy i uściski, gdziekolwiek się znajdują.

2. Buldog francuski

buldog francuski

Buldogi francuskie są bardzo towarzyskimi psami i lubią przebywać wśród ludzi.

Były bardzo popularne w Paryżu od XVIII wieku. Energiczny spacer każdego dnia zapewni im sprawność i zdrowie, co uwielbiają.

Po tym nie potrzebują dużo ruchu, ale są małymi psami, więc naprawdę lubią wycieczki do psich parków z przyjaciółmi. O tak, i rzadko szczekają.

Są jednymi z najlepszych psów mieszkaniowych, które lubią się bawić i relaksować na kanapie. Lubi kontakt z ludźmi, co czyni go fantastycznym przyjacielem rodziny.

3. Mops

mops

Poznaj najlepsze psy do mieszkania . Mops jest w sercu klaunem i lubi być w centrum uwagi. Dobrze radzą sobie w mieszkaniach ze względu na wielkość, poczucie humoru, potrzeby ruchowe i czujność.

Mopsy mają wiele osobowości i ułatwiają życie w mieszkaniu. Jeśli kochasz parady mopsów, ubieranie mopsów i spotkania z mopsami, znalazłeś najlepszego psa do mieszkania

4. Cavalier King Charles Spaniel

Cavalier King Charles Spaniel

Zabawny, towarzyski i energiczny Cavalier King Charles Spaniel może być jednym z najlepszych psów do mieszkania

Cavalier King Charles Spaniel jest psem do towarzystwa i wymaga dużo uwagi. Są bardzo przywiązani do swoich ludzi, tak bardzo, że możesz znaleźć ich goniących cię wszędzie!

Ta urocza rasa psa jest chętna na spotkanie ze wszystkimi – idealna do popularnych mieszkań.

Ta atletyczna rasa może być jednym z najlepszych psów miejskich dla psów; lubią spacery po bloku – a potem miejsce na okrążeniu toru.

Ten jest przeznaczony dla turystów pieszych, biegaczy, plażowiczów i entuzjastów psich sportów.

5. Hawańczyk

Hawanczyk

Och hej, oto twój nowy najlepszy przyjaciel, jeśli chcesz, aby w twoim mieszkaniu mieszkał piesek z wbudowanym systemem rozrywki.

Hawańczyk to taki, który trzyma się blisko boku swojego właściciela, stąd przydomek „pies na rzep”. Kocha psy, obcych, koty i dzieci i jest wspaniałym dodatkiem do rodziny.

Hawańczyk rozwija się w małych mieszkaniach miejskich i nadaje się na różne poziomy słodyczy. Jest bardzo przyjaznym psem. Zabawne, zabawne, czułe, elastyczne i elastyczne.

To Hawańczycy. Aha, i wyglądają absolutnie uroczo z długim, luksusowym futrem lub krótkim, gładkim płaszczem, który wymaga mniej pielęgnacji.

6. Shih Tzu

Shih Tzu idealny pies do małego apartamentu

Shih Tzu to jeden z najlepszych psów do mieszkania . Niezależnie od tego, czy jesteś w mieście, czy na przedmieściach, ta mała rasa psów będzie zawsze do Ciebie przytulać na kanapie.

Jeśli masz dzieci i zwierzęta, nie martw się! Ta rasa jest towarzyska i uwielbia spotykać się z przyjaciółmi i nieznajomymi.

Shih Tzus to bardzo elastyczne i przyjazne psy, które idealnie nadają się do małych mieszkań. Dzięki atrakcyjnym płaszczom będą pasować do niemal każdego miejskiego lub podmiejskiego stylu życia.

7. Boston Terrier

boston terier super pies do mieszkania

Jeśli szukasz małego psa, ale wciąż pełnego energii i zabawy, Boston terrier może być dla Ciebie dobrą opcją.

Boston Terrier to odważna, łagodna i czuła rasa psów. Małego wzrostu są dobrymi psami na kolanach dla dzieci i osób starszych.

Mają tendencję do przegrzewania się, więc upewnij się, że są trzymane w pomieszczeniach w klimacie umiarkowanym.

8. Biewer Terrier

najlepsze psy do mieszkania

Biewer Terrier może być po prostu idealnym małym psem, którego szukałeś. Jeśli jesteś zabawny, energiczny i zabawny, sprawdź Biewer Terrier.

Wyraźny „bóbr”, ta urocza rasa psa jest odpowiednia dla osób bez ogrodu – idealna do mieszkań!

Są również bardzo przystosowalne do większości sytuacji życiowych, co jest korzystne dla tych, którzy skaczą po mieszkaniu. Ta rasa może być czasami dość radosna, zwłaszcza gdy wokół krążą nieznajomi. Pomocna może być socjalizacja szczenięcia.

Rasa ta jest również znana z tego, że stanowi doskonały alarm, ponieważ szczeka na wszystko, co uważa za niezwykłe.

9. Maltańczyk

matańczyk to najlepsze psy do mieszkania

Maltańczycy są łagodni i nieustraszeni, oddani swojej rodzinie. W związku z tym ta urocza rasa psa wymaga wiele uwagi człowieka. Szybko uczą się, gdy zostaną nagrodzeni za swoje wysiłki, co czyni je doskonałymi jako psy do towarzystwa lub terapii.

Maltańczycy są uprzejmym i przedwcześnie rozwiniętym człowiekiem, którego nie należy mylić z Hawańczykami. Waży mniej niż ten ostatni (poniżej 7 funtów, w porównaniu do 13) i pochodzi z Morza Śródziemnego. Pokochasz jego figlarność i na pewno spodoba ci się jego nieustanne wybryki, inteligencja i uczucia. Poza tym praktycznie nie traci włosów.

10. Shiba Inu najlepsze psy do mieszkania

shiba inu najlepsze psy do mieszkania

Ostatnim psem na naszej liście najlepszych psów do mieszkania  jest Shiba Inu.

Łatwy w szkoleniu, zabawny i inteligentny. Szczenięta Shiba Inu to wspaniałe psy rodzinne. Są dobre z dziećmi i okazjonalnymi gośćmi, gdy są dobrze zsocjalizowane.

Lubią przebywać na zewnątrz lub w domu i nie są szczególnie nadpobudliwe. Shiba Inu lubi skakać, więc ogrodzenie to dobry pomysł. Shiba Inu szczeka, aby ostrzec cię przed intruzami. Trening na smyczy jest niezbędny, ponieważ mogą stać się agresywne w stosunku do obcych psów.

Najlepsze psy do mieszkania będą się różnić w zależności od osoby i rasy. Jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, czy dana rasa będzie dla ciebie najlepszym psem, są badania, rozmowa z ekspertami i trochę czasu.

Tak więc z tej listy widać, że istnieje wiele małych psów, które byłyby świetne do życia w mieszkaniu. Nawet jeśli myślisz, że wszystkie małe psy dogadują się tak samo, są takie, które są lepsze od innych.

Pamiętaj, aby przyjrzeć się osobowości każdego psa, a nie tylko jego wielkości. Tego rodzaju cechy dadzą Ci lepsze wyobrażenie o tym, czy dany pies jest odpowiedni dla Ciebie w mieszkaniu.

To zawsze były nasze rekomendacje i mamy nadzieję, że z powyższej listy znajdziesz idealne dopasowanie.

Wszystko, aby dodać najlepsze psy do mieszkania!

Zostaw komentarz